Ładowanie treści...
Personal fabric – agentura práce, a.s.

O nas

O firmie

Personal fabric - agentúra práce, a. s.

Personal fabric jest jedną z czołowych Agencji pracy w Republice Czeskiej. Jesteśmy dużą, stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Posiadamy szereg świetnych referencji od naszych partnerów. Specjalizujemy się głównie na tymczasowym przydzieleniu pracowników do pracodawcy w branżach produkcyjnych i inżynierskich.
img

Tradycja, pewność i doświadczenie

Nasza agencja personalna powstała w 1996 roku, kontynuując wieloletnią tradycję firmy KOVO VHM s.r.o. Posiadamy bogate doświadczenie w przydzielaniu pracowników w branżach produkcyjnych i inżynierskich. Nasza stabilność jest oparta przede wszystkim na długoletnim doświadczeniu w tej dziedzinie oraz znajomości rynku pracy. Przez długi okres naszej działalności na czeskim rynku pracy współpracowaliśmy z ponad 400 klientami, dzięki którym zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i mogliśmy podnieść jakość naszych usług. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ponad 600 osób na pełny etat w branży produkcyjnej. Niniejsza statystyka mówi sama za siebie - zajmujemy jedną z czołowych pozycji wśród agencji pracy w Republice Czeskiej.

Tradycja

Pewność

Doświadczenie

Ukierunkowanie i cele naszej agencji

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowaną kadrę oraz niedoborem nowym pracowników w różnych zawodach służymy pomocą w znalezieniu i przydzieleniu pracowników nie tylko z Czech, ale również z zagranicy. Głównym celem naszej agencji pracy jest zadowolony klient, który skorzysta z naszych usług ponownie. Doskonale wiemy, że praca z ludźmi wymaga profesjonalnego podejścia i jedynie odpowiedzialny i rzetelny pracownik może zagwarantować satysfakcję naszych klientów.

Pracodawca z tolerancyjnym podejściem do wszystkich grup etnicznych

Pracodawca z tolerancyjnym podejściem do wszystkich grup etnicznych
Nasza firma wspiera program Ethnic Friendly, który umożliwia ocenę pracodawców, wyznających zasadę równego traktowania różnych ras etnicznych, obywateli innych krajów w procesie rekrutacji. Pracodawcy Ethnic Friendly dbają i przestrzegają tej zasady w procesie swojej działalności. Personal fabric jest honorowym członkiem programu Ethnic friendly od 2008 roku, aczkolwiek zasady tolerancyjnego podejścia do wszystkich grup etnicznych w naszej firmie wyznawaliśmy od zawsze i nigdy od nich nie odstąpimy.

Znajdź pracę, która będzie Twoją pasją

Zarejestruj się i otrzymuj najlepsze oferty na e-mail

Zarejestruj się i otrzymuj najlepsze oferty na e-mail