Ładowanie treści...

Bonusy rekrutacyjne

Aktualnie oferujemy jednorazowe bonusy rekrutacyjne* dla wszystkich nowych pracowników, którzy podejmą u nas zatrudnienie.

  • Bonus dla spawaczy 5.000 CZK
  • Bonus dla programistów CNC 5.000 CZK
  • Bonus dla pracowników obróbki metali 5.000 CZK
  • Bonus dla ślusarzy narzędziowych 5.000 CZK
  • Bonus dla pracowników ocynkowni 2.000 CZK

* Dla pracowników, którzy odpracują pełny miesiąc przy 100 % frekwencji.

Zadzwoń na bezpłatną linię: 800 880 810 

* Linia jest bezpłatna z czeskich numerówPersonal fabric – agentura práce, a.s.
Bonusy za polecenie

Bonusy za polecenie

Masz przyjaciół, kolegów lub znajomych, którzy nie są zadowoleni ze swojej obecnej pracy i myślą o zmianie? Albo też od dłuższego czasu jej poszukują? Chcesz im pomóc? Za każdego nowego pracownika agencja Personal fabric zapłaci Ci bonus rekrutacyjny. Bonus rekrutacyjny w wysokości 10 000 CZK zapłacimy Ci za każdego pracownika na stanowisku spawacz CO2, ślusarz ze znajomością rysunku technicznego, operator obróbki metali (z NC, CNC) i programista CNC. Premię wypłacimy w dwóch ratach. Za każde przepracowane 200 godzin przez poleconego pracownika otrzymasz 2 x 5000 CZKBonus rekrutacyjny w wysokości 5000 CZK zostanie wypłacony jednorazowo za każdego poleconego pracownika na innych wykwalifikowanych stanowiskach, takich jak np. lakiernik, stolarz, elektryk itd., po przepracowaniu przez niego 200 godzin. Bonus rekrutacyjny w wysokości 2000 CZK zostanie wypłacony jednorazowo za każdego poleconego pracownika na stanowisku, które nie wymaga kwalifikacji, po przepracowaniu przez niego 200 godzin.

Jak to zrobić?

Jeżeli chcesz pomóc któremuś ze swych znajomych w znalezieniu odpowiedniej pracy, przekaż jego dane kontaktowe swojemu majstrowi lub bezpośrednio do biura Personal fabric. Można również skontaktować się z naszym biurem: 800 880 810 (bezpłatna linia z czeskich numerów).