Treść ładuje się...

Premia rekrutacyjna

Premia rekrutacyjna

Aktualnie oferujemy jednorazowe “premie rekrutacyjne”* dla wszystkich nowych pracowników, którzy zaczną dla nas pracować w następujących zawodach:

  • Bonus dla spawaczy 5.000,-
  • Bonus dla programistów CNC 5.000,-
  • Bonus dla operatorów obrabiarek metali 5.000,-
  • Bonus dla ślusarzy narzędziowych 5.000,-
  • Bonus dla operatorów cynkowni 2.000,-
  • Bonus dla operatorów produkcji w Pardubicach 2.000,-

*Prawo do premii przysługuje pracownikom, którzy pracują cały miesiąc bez zwolnienia lekarskiego i mają 100% frekwencję.

Premia rekrutacyjna
Personal fabric – agentura práce, a.s.
Składki dla mediacji

Składki dla mediacji

Masz przyjaciół, kolegów lub znajomych, którzy nie są zadowoleni ze swojej obecnej pracy i myślą o zmianie? Albo też od dłuższego czasu jej poszukują? Chcesz im pomóc? Za każdego nowego pracownika agencja Personal fabric zapłaci Ci premię rekrutacyjną. Premię rekrutacyjną w wysokości 10 000,- CZK zapłacimy Ci za każdego pracownika na stanowisku spawacz CO2, ślusarz ze znajomością rysunku technicznego, operator obróbki metali (z NC, CNC) i programista CNC. Premię wypłacimy w dwóch ratach. Otrzymasz dwa razy po 5000,- CZK – zawsze po 200 godzinach, które przepracuje osoba przez Ciebie polecona. Premię rekrutacyjną w wysokości 5000,- CZK zapłacimy jednorazowo za każdego pracownika na innych wykwalifikowanych stanowiskach, takich jak na przykład lakiernik, stolarz, elektryk itd., który przepracuje 200 godzin. Premię rekrutacyjną w wysokości 2000,- CZK zapłacimy jednorazowo za każdego poleconego pracownika na stanowisku niewykwalifikowanym, po przepracowaniu przez niego 200 godzin.

Jak to zrobić?

Jeżeli chcesz pomóc któremuś ze swych znajomych w szukaniu odpowiedniej pracy, przekaż jego dane kontaktowe swojemu majstrowi lub bezpośrednio do biura Personal fabric. Można również dzwonić pod darmowy numer telefonu 800 880 810.

Bonusy dla naszych pracowników

Dzwoń za darmo pod numer: 800 880 810