Ładowanie treści...
Personal fabric – agentura práce, a.s.

Referencje pracowników

Co mówią nasi pracownicy


Pochodzę z regionu z wysokim bezrobociem. Z wykształcenia jestem ślusarzem, niestety pracy w swoim zawodzie nie znalazłem. Pracowałem dorywczo, głównie bez umowy o pracę. Do Personal fabric poleciła mnie moja znajoma i wtedy pomyślałem o przeprowadzce za pracą. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko, pomogli mi we wszystkich kwestiach, dzięki temu stało się to możliwe. Doceniam, że ktoś zwrócił na mnie uwagę i zaopiekował się mną. Mam teraz pracę i jestem zadowolony.

Jaroslav L., pracownik Personal Fabric od 8 lat


Kiedy mąż został zwolniony z pracy, oboje zostaliśmy na zasiłku. Na szczęście mamy już dorosłe dzieci, ale nie czuliśmy się dobrze w domu, nasze przychody ledwie lco wystarczały nam na własne utrzymanie. Do emerytury jeszcze daleko, a do zatrudnienia jeszcze dalej. Personal fabric znaleźliśmy w internecie. Zgłosiliśmy się wspólnie i znaleźli nam pracę z zakwaterowaniem w mieście, do którego chcieliśmy się przeprowadzić, ponieważ mieszka tam nasza córka.

Luboš i Ivana Z., pracownicy Personal Fabric od 4 lat


Prawie całe swoje aktywne życie spędziłam na urlopie macierzyńskim, dlatego też miałam ogromne problemy ze znalezieniem pracy. Nie miałam żadnego doświadczenia i kwalifikacji, nie zważając na to Personal fabric zaoferowali mi kilka możliwości zatrudnienia. Dokonałam dobrego wyboru i w końcu jestem niezależna.

Květa P., pracownik Personal Fabric od 2 lat


Czy powinienem ponownie skontaktować się z agencją pracy? Oczywiście - jeśli szukasz pracy tak długo jak szukałem ja, jest to najlepsza opcja. Przyjąłbym już każdą ofertę, ale w Personal fabric zaoferowano mi pracę zgodnie z moim doświadczeniem i wymaganiami. Po prostu znaleźli mi pracę. I o to chodzi.

Dalibor H., pracownik Personal Fabric od 5 lat


Personal fabric – agentura práce, a.s.
Personal fabric – agentura práce, a.s.

Znajdź pracę, która będzie Twoją pasją

Zarejestruj się i otrzymuj najlepsze oferty na e-mail

Zarejestruj się i otrzymuj najlepsze oferty na e-mail